Meist

Avektra OÜ asutati 2000. aastal ja kasvas üsna kiiresti üheks suurimaks kalatöötlemise ettevõtteks Eestis. Oleme suunanud oma fookuse toodete kõrgele kvaliteedile ja peamine osa toodetest on Atlandi lõhe ja forell. Ekspordime oma toodangut väga paljudesse erinevatesse maadesse üle kogu maailma.

Kõrgeim hügieenitase

Lisaks oma tootmisrajatiste varustamisele kaasaegsete ja tõhusate masinatega järgime rangelt ka HACCP nõudeid ja järgime kvaliteetsete toodete tootmisel rakendatavaid standardeid. Seda kajastavad meie IFS, ASC, MSC ja GLOBALG.A.P sertifikaadid.

Geograafia

Kasutame kõiki oma geograafilise asukoha eeliseid, et täita tooraine ja valmistoodete tarnete rangeid EL-i nõuded. Transpordime tooteid oma veokitega või kasutades usaldusväärsete logistikapartnerite teenuseid ning hästi arenenud kohalikke transpordisüsteeme, sealhulgas meretransporti.

Tootmine

Kala töötlemiseks ja valmistoodete pakendamiseks on meie ettevõte varustatud kaasaegsete tootmisseadmetega . See võimaldab meil täita paljude klientide tellimusi, mis vastavad ELis vastu võetud kõrgetele nõudmistele ja standarditele, saavutades suurepäraselt klientide rahulolu.

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele värskeid, ohutuid ja tervislikke tooteid. Rajame oma suhteid klientidega tuginedes ühisele eesmärgile ja usaldusväärsele ning õiglasele partnerlussuhtele. Meie eesmärk on saavutada klientidega pikaajaline vastastikune koostöö.

Meie kauplus

Asume aadressil Punane 72a. Siit leiad alati kõik meie laopakkumised, osta hulgi ja leida põnevaid tooteid.