Oleme Avektra

Avektra OÜ asutati 2000. aastal ja kasvas üsna kiiresti üheks suurimaks kalatöötlemise ettevõtteks Eestis. Oleme suunanud oma fookuse toodete kõrgele kvaliteedile ja peamine osa toodetest on Atlandi lõhe ja forell. Ekspordime oma toodangut väga paljudesse erinevatesse maadesse üle kogu maailma.

Meist

Meie peamiste toodete hulka kuuluvad külmutatud fileed, erineva suurusega portsjonid, suitsutatud, soolatud ja viilutatud fileed, mida eksporditakse Euroopasse, USA-sse ja Jaapanisse. Samuti pakume erinevatesse Aasia riikidessse külmutatud punase kala kõhuääri ja selgroogusid.

Tootmine

Meie ettevõte on varustatud kaasaegsete tootmisrajatistega kala töötlemiseks ja valmistoodete pakkimiseks. See võimaldab meil täita paljusid klientide tellimusi, täites ELis vastu võetud kõrgeid nõudeid ja standardeid, saavutades samas suurepärase klientide rahulolu. Lisaks oma tootmisrajatiste varustamisele kaasaegsete ja tõhusate masinatega järgime rangelt ka HACCP nõudeid ja järgime kvaliteetsete toodete tootmisel rakendatavaid standardeid. Seda kajastavad meie IFS, ASC, MSC ja GLOBALG.A.P sertifikaadid.

Pakendamine

Meil on iga toote jaoks lai valik erinevaid elavaid pakendilahendusi ja me oleme selle üle tõeliselt uhked. Samuti saame vajadusel teile luua personaalsed pakendid.

Meie kauplus

Asume aadressil Punane 72a. Siit leiad alati kõik meie laopakkumised, osta hulgi ja leida põnevaid tooteid.